Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Selenium Retro 9

İstanbul Avrupa / Bakırköy

Selenium Retro 9 Resimleri

Selenium Retro 9 Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Selenium Retro 9 İç Resimleri


Selenium Retro 9 Plan ve krokileri

Selenium Retro 9 Hakkında

Aşçıoğlu tarafından Ataköy'de inşa edilen Selenium Retro 9 projesinde toplam 225 konut, 108 ofis ve 23 adet dükkana yer veriliyor. 125 milyon dolar yatırım bedeliyle inşa edilen projede alanları 60 metrekare ile 124 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1 ve 2+1 tipinde daireler yer alıyor. Projenin teslimlerine Haziran 2019'da başlanması planlanıyor.

Ataköy'de hayata geçirdiği "Selenium" markalı projeleriyle bölgeyi baştan yaratan Aşçıoğlu İnşaat, Selenium Retro 9'un satışlarına geçtiğimiz günlerde başlandı. Aşçıoğlu İnşaat'ın Ataköy'deki 3'üncü projesi olarak yükselen Selenium Retro 9, Aşçıoğlu'nun Ataköy'deki 2'nci projesi olan Selenium Retro'nun yanı başında yer alan 7 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor.

Lansman öncesi dönemde konutların yüzde 25'inin, ofislerin ise yüzde 30'unun sahiplerini bulduğu Selenium Retro 9 projesinde konutların metrekare birim fiyatları 8 bin 750 TL'den, ofislerin metrekare birim fiyatları 9 bin 350 TL'den başlıyor. Lansman dönemine özel başlatılan kampanya kapsamında, projeden konut sahibi olmak isteyenlere sıfır faizl 48 ay ya da 0,49 faiz oranıyla 120 ay vade imkanı sunuluyor. Konut fiyatlarının 596 bin TL ile 1 milyon 243 bin TL arasında değiştiği projede konutların KDV oranı yüzde 1.

Projenin basın lansmanında geliştirdikleri projelerin yüzde 100 oranında prim yaptığını ve Selenium Retro 9'un da yatırımcısına büyük oranda kazandıracağını ifade eden Aşçıoğlu Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Aşçıoğlu, "Yıl sonu itibarıyla Selenium Ataköy ve Selenium Retro’daki birimlerin tamamının satışı gerçekleştireceğimizi düşünüyoruz. Selenium Retro 9’un da tamamlanmasıyla 5 yılda toplam 180 bin metrekare inşaat alanında 315 milyon dolar yatırımla konut, ofis, ticari alan ve mağazalardan oluşan bin 100 birim üreterek Ataköy’ün çehresini değiştirmiş olacağız" dedi.

Selenium Retro 9 Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe Sauna

Spor

Açık yüzme havuzu Kapalı yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Selenium Retro 9 haberleri