Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Elexia Topkapı

İstanbul Avrupa / Zeytinburnu

Elexia Topkapı Resimleri

Elexia Topkapı Nerede?

Projeyle ilgileniyorum

Elexia Topkapı İç Resimleri


Elexia Topkapı Hakkında

Yeşil GYO tarafından Topkapı'da konumlandırılan Elexia Topkapı projesinde toplam 400 daire ve 3 bin metrekarelik ticari alana yer veriliyor. Teslimlerine Ağustos 2018'de başlanması planlanan projede alanları 68 metrekare ile 105 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde rezidans daireler bulunuyor.

Yeşil GYO'nun uzun bir süredir ön talep döneminde olan yeni projesi Elexia Topkapı'nın ön satışlarına başlandı. 610 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıkan proje; İstanbul'un en değerli yaşam alanlarından Topkapı'da inşa ediliyor. Konut, ofis ve ticari birimlerden meydana gelen projeden konut sahibi olmak isteyenlere şirket bünyesinde vade farksız 100 ay taksit imkanı sunuluyor.

Deniz manzarasının yanı sıra tarihi yarımada ve surları da gören projeden, Halkbank'ın "Tam destek" ödeme sistemini kullanarak da kolayca daire satın alınabiliyor. Halkbank "Tam destek" ödeme sistemine göre, yüzde 5 oranında peşinat ödendiği takdirde; kalan bedelin yüzde 15'i 24 ay sonra ödeniyor. Geri kalan yüzde 80'lik tutar ise sıfır faizle 60 ay, 0,45 faiz oranıyla 120 ay, 0,79 faiz oranıyla ise 240 ay taksitlendirilebiliyor.

Yüzde 1 KDV oranıyla satışa çıkarılan proje; yatırımcısına büyük oranda prim vadediyor. E5 karayolunun yanı başında, tramvay ve metrobüse 100 metre, metroya yürüme mesafesinde, Marmaray ve Avrasya Tüneli'ne ise 2 kilometre mesafede inşa edilen Elexia Topkapı projesi; eğitim ve sağlık kurumlarına olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor.

Yeşil GYO'nun tüm projelerinde başlattığı "Hızlı nakit" kampanyası kapsamında, Yeşil GYO projelerini yakınlarınızla tavsiye etmeniz ve onların da şirketin projelerinden konut sahibi olması durumunda her bir yakınınız için 10 bin TL'lik anında ödeme alabilirsiniz.

Elexia Topkapı Özellikleri

Genel

Deniz Manzarası Kapalı Otopark Güneşlenme terası

Güvenlik

Girişte Güvenlik Personeli Güvenlik Kamerası

Sosyal

Restoran Cafe

Spor

Açık yüzme havuzu

İnşaat Özellikleri

Deprem yönetmeliğine uygun Yalıtım yönetmeliğine uygun Yapı denetimi yapılmış Zemin etüdü yapılmış
Projeyle ilgileniyorum

Elexia Topkapı haberleri